You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Her Geçen Gün Büyüyoruz

Alternet, kurulduğu günden bu yana, en iyi çözüm ve hizmetleri sunmaktadır. Sizlerle birlikte ülkemize çok daha güzel katkılar yapabilmek için her gün çalışıyor ve küresel teknolojinin doruk noktasında işlevlerimizi yürütüyoruz..

İLETİŞİME GEÇİN

Akademik ve Yenilikçi Çözümler

Kaliteli bir ürünü ortaya koyarken etraflıca düşünerek en doğru kararları almaya çalışıyoruz. Çaılşmalarımız her zaman akademik tecrübelerin ve yazılım hayatındaki deneyimlerimizin süzgecinden geçerek hayata geçiriliyor.

İLETİŞİME GEÇİN

Ödüllü Yazılımımız ilaçtarif®

ilaçtarif® programımız ile Ecz. Bora Hazır en iyi 2017 Altın Havan Ödülleri'ne layık görülmüştür. ilaçtarif® 78 il 2 ülkede kullanılmakta olup her geçen gün geliştirilerek Türkiye'nin ilk ve en iyi ilaç tarif yazılımıdır.

İLETİŞİME GEÇİN
00/00
WEB TASARIM

Sizi hedef kitlenize en iyi şekilde tanıtabilmek ve kullanıcı deneyimi en hızlı ve doğru etkileşimler sunabilmeniz için!

Mobil Yazılım

İhtiyacınız olan mobil uygulamalar için kitlenizin erişimini üst düzeye çıkarmanız için!

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sosyal medya içerisindeki reklam ve yönetim süreçlerinizi en verimli hale getirmek için!

ADWORDS & SEO

Google reklamlarınızdaki yapılandırmaları sayesinde en doğru kullanıcıya ulaşmak ve internetteki bilinirliğinizi artırarak zirveye tırmanmak için!

Siz de tıpkı Truman Burbank gibi en doğru çözümü keşfetmek için kapımızı aralayın.


The Truman Show 1998 yapımı bir filmdir.
YAZILIM

Masaüstü ve web yazılım ihtiyaçlarınızda istedikleriniz doğrultusunda sağlanabilecek en etkili ve verim çözümler için!

E-TİCARET

E-Ticaret sahasında, müşterilerinize en akıcı yapı ve tasarımı sunabilmek için!

POST PRODÜKSİYON

Kurgu ve seslendirme ihtiyaçlarınıza kaliteli içerikler sağlamak için!

BULUT BİLİŞİM

Bulut bilişim teknolojisiyle de yazılımda sizlere sağlanan erişim kolaylığını en üst düzeye çıkarabilmek için!

Siz de bizimle çalışmaya başlayın!

Size özel bir uygulama çözümüne mi ihtiyacınız var? Size gerekenin ne olduğunu biliyoruz!

Çözümlerimiz

Her geçen gün büyüyerek ve öğrenerek, akademik tecrübelerle geliştirdiğimiz sektörel uygulamalarımız. Akademik kadro, yazılım, tasarım ve teknik ekibimizle size özel en iyi çözümü sunmak için buradayız.

2017 Altın Havan ödüllü uygulamamız ilaçtarif® 78 il vee 2 ülkede eczacılarımızın ilaç sunumunda Türkiye'nin ilk ve en iyi ilaç tarif programıdır.

Yapay zeka teknik ve yöntemleri ile rotalama problemlerine yepyeni çözümler getiren Rasyolog; analiz, değerlendirme ve raporlama süreçlerini geliştirmede destek sağlamaktadır.

ERP programları ile entegre çalışabilen Duyu sistemi sayesinde işyerinizin kasa ve stok işlemlerinden her an haberdar olabilirsiniz.

Üniversitede derslerin handikapı olan yoklama işlemini artık çok daha hızlı ve kolay tamamlayabileceksiniz.

Küçük çaplı bir işletme ya da elinizdeki bütçeyi kontrol etmek isteyen bir bireyseniz, kasam.tk sayesinde bu bütçeyi kullanırken yapabileceğiniz her türlü raporlama ve değerlendirme için titizlikle karşınıza çıkan bu web uygulaması sizi büyük bir yükten kurtaracak.

Sosyal Güvenlik Kurumu anlaşmalı Serbest eczanelerde kurumun kendi hasta - ilaç - ödeme takip sistemi olan, Medikal Ulak kelimelerinden türemiş “Medula” isminde bir sistem kullanılmaktadır. Kurum ve hasta bilgilerinin mahremiyeti göz önüne alındığında bu sistem serbest eczane sahibi eczacılar dışında kullanıma kapalıdır.

Olduğunuz yerden dilediğiniz şekilde eğitimleri öğrenme imkânı sunan Akademi Kariyer, yüz yüze dersleri ile de güncel bilgi değerlerini sizlerin bilgi birikimine ekleyerek hep birlikte paylaşımlarımızı güçlendiriyor ve kariyerlerimizi artırıyoruz.

Bu sistem sayesinde ihtiyaç duyduğunuz tüm ilaçların takasında, ilaca sahip eczaneler arasında, size en uygun olanıyla iletişime geçebilecekseniz.

Yıllık Tecrübe

Başarı tesadüf değildir..

ÇAĞRI BIRAKIN!
1M+
SATIR KOD YAZDIK
100+
YAZILIM GELİŞTİRDİK
78
İLDE SÜREKLİ DESTEK
1k+
BARDAK KAHVE İÇTİK

Akademik Danışmanlarımız

Çalışma Arkadaşlarımız

Yunus Sarıca

Bilgisayar Yüksek Mühendisi & Çizge-Tasarımcı

Başka Neler Yapıyoruz?

Grafik Tasarım

İhtiyacınız olan her türlü tasarım ihtiyacınızda da bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizler için sosyal medya, afiş, broşür, kurumsal kimlik tasarımlarınızı sağlayabiliriz.

Sohbetlerimize Katılın

Olabildiğince gerçekleştirdiğimiz yayınlarla teknoloji sohbetleri yapıyor ve güncel durumu göz ününde bulundurarak fikirler ortaya çıkarıyoruz. Siz de katılın ve bildiklerinizi paylaşın

Kesintisiz Destek

İhtiyacınız olan yazılımı sizlere sağladıktan sonra gerekli bir süre boyunca sizlere hizmetini sağlıyoruz. En iyi desteği vermeye çalışırken olası sıkıntılardan koruyor ve bilgi güvenliğinizi sağlıyoruz.

Video Çekimleri

Herşey çalışmaktan ibaret değil. Video sohbetlerimiz ile iş hayatından farklı muhabbetlerimizle kafa dağıtıyoruz. Youtube üzerinden de bizleri takip ederek çalışmalarımıza gözatabilirsiniz.

Son Yayınlar

Video İşleme Süreçleri

Görsel etkinliklerimizi tamamlamak yayınlamak için genellikle yeterli olmaz. Peki yayınlama süreçleri nelerdir? Yunus Sarıca anlatıyor.

İletişimde kalın

Bize danışmak istediğiniz herşey için, aşağıdaki iletişim kutularını doldurmanız yeterli, en kısa sürede yardımcı olmaya çalışacağız.